Kaubatõstukid

ITÜ Rebella väga laias kaubatõstukite valikus on kõige populaarsemad kaubamärgi PM kaubatõstukid. PM Group S.p.A. alustas oma tööd aastal 1959, ning on nüüdseks sõidukite peal kasutatavate hüdrauliliste kaubatõstukite juhtiv tootja Itaalias. Pikajalise kogemuse tulemusena on PM tootevalikus üle 50 erineva kaubatõstuki, ning üle 350 erineva lisamodifikatsiooni. Kvaliteetmaterjalidest valmistatud kvaliteettooted on just need märksõnad, miks on PM Itaalias ja ka mujal maailmas tuntust kogunud. 

Hüdraulika jõul töötavad tõstukid on mõeldud eelkõige kauba laadmiseks erinevatel distantsidelt erinevatele kõrgustele. Tõstukitele saab lisadena juurde paigaldada erinevaid tööorganeid: tõstekorvid, haaratsid, griffel kopad, puurid.

Olenevalt tõstuki mudelist on siruulatus kuni 45m horisontaalis ja 50 m vertikaalis ning kandevõime on maksmimaalselt 35 tonni. Suurt kasutust leiavad kaubatõstukid ehitustöödel, haljastustöödel, konteinerite laadimisel, eritehnika ja eritehniliste sõidukite laadmisel, kaubaaluste laadmisisel, metsa ja põllutöödel ning paljudes muudes erinevates töövaldkondades.

PM Group S.p.A. koosseisu kuulub ka korvtõstukeid tootev firma Oil & Steel S.p.A., mille tootevalikut ka Eestis esindame.

Koos leiame just Teile sobiva hüdraulilise kaubatõstuki. Vajadusel saab meilt ka vastava alusauto pakkumise.

info@rebella.ee