CTS-servis on Tšehhi tööstuslik ettevõte millel on üle kuuekümneaastased traditsioonid. Põhitegevus on keskendunud laiale valikule konkslaadurite ja konteinerite tootmisele, mis sobivad paigaldamiseks veoautode ja traktori haagistele. Need konteineri vedajad on muutunud populaarseks Tšehhi ja Slovakkia Vabariigis ning samuti ka teistes Euroopa riikides.

Lisaks tsiviilkasutusele on CTS konteinerite süsteem leidnud sageli kasutust militaarsetes rakendustes. CTS-servis on Tšehhi Armee oluline tarnija ja samuti edukas tarnija nii Indoneesia kui Malaysia armeele. Koos konkslaadurite süsteemis konteineritega tarnib CTS erikonteinereid ja transpordiplatvorme rasketele soomukitele.

Transpordivahendite valdkonnas teeb CTS-servis koostööd trammide tootjatega valmistades alltöövõtu korras madalapõhjalistele trammivagunitele juurdepääsuplatvorme. Need CTS tooted on samuti leidnud oma koha Tšehhi ja Slovakkia Vabariigi, USA ning teiste maade turul.

Veel üks osa CTS toodangus on põllumajanduse seadmed. Eelkõige toodab CTS automaatseid, arvuti poolt kontrollitavaid pakkimismasinaid kartulitele või juurviljadele, taarakastide kaadureid, lintkonveiereid jne.  Põllumajanduse seadmeid on rohkelt eksporditud Euroopa liidu riikidesse aga samuti Valgevenesse, Kanadasse ja Mehhikosse.

CTS on taani hüdrokraanade tootja HMF volitatud partner.

Seoses konkslaadurite tootmise laia skaalaga (tõstevõime 2,5 kuni 26 tonni) suudame paremini katta klientide erinevaid vajadusi:

1)      CITY LINE – „K“ tüüpi nurgaga poomiga konkslaadur 2,5 kuni 5 tonnise tõstevõimega, sobib 3,5 kuni 9 tonnise täismassiga autodele, kindla mõõduga konteineritele, konksukõrgusega 900/930 mm.

2)      MEDIUM LINE – „S“ tüüpi teleskoop konkslaadur 4,9 kuni 10 tonnise tõstevõimega, sobib 7,5 kuni 16 tonnise täismassiga autodele, erineva mõõduga konteineritele, konksukõrgusega 900/930 mm.

3)      HEAVY LINE – „S“ või „SK“ tüüpi teleskoop konkslaadur 10 kuni 26 tonnise tõstevõimega, sobib 16 kuni 26 tonnise täismassiga autodele, erineva mõõduga konteineritele, konksukõrgusega 1570/1450 mm.

Kõik eeltoodud tõstukid on kujundatud vastavalt saksa DIN standartile 30722/ osa 1 või 3. Aga neid saab kohandada ka kohalikele standaditele vastavaks.

„SK“ on kombineeritud versioon teleskooptõstukist ja liigend tõstepoomist.

Konteinersüsteemide kasutusalad:

Prügikorraldus, munitsipaalteenused, tsiviilehitus, teehooldus, päästeautod, tuletõrjebrigaadid, militaarala, põllumajandus ja muu.

Täpsemat informatsiooni ettevõttest ja tema tänasest toodangust võib leida interneti kodulehelt  www.cts-servis.cz , mille külastamisele olete Te lahkesti palutud.

 

CTS-servis nimel tema volitatud esindaja Eestis ITÜ REBELLA